Sevgiliye Alınabilecek En Yeni Hediye Fikirleri 7+

 

Sevgilime ne hediye almalıyım sorusunu kendinize soruyor fakat cevap bulamıyorsanız cevabı sizler için hazırladık. Meşgalem Hediye olarak sizler için kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, eşinize kısacası sevdiğinize alabileceğiniz onlarca hediye fikrini topladık. 

 

1- Erkeklere Özel Kutu Seti Kişiselleştirilmiş Cüzdan Çakmak Bilekli

Erkek arkadaşınız için alıcağınız bir cüzdan, bileklik veya çakmak onu sevindirecektir fakat bunların hepsinin olduğu şık bir set ve tamamen kendine özel olarak tasarlanması onu çok etkiliyecektir. Sevgiliniz için yapıcağınız bu güzel sürpriz onun kalbine giden güzel bir yol olacak. Fotoğraf ve isim ile detaylandırılan ürünler uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

 

2- Kişiye Özel Resimli Ses Dalgalı Kupa Bardak;

Sevgilinize hediye alma kararını aldınız fakat “ Bir bardak yeter mi? ” diye kendinize soruyorsanız. Bu bardak tamda “ Evet” cevabını verecek niteliğe sahip, üzerinde bulunan ses dalgası, çizim fotoğraf, QR kod ve hepsinin üstüne ek kırmızı şık bir kutu ile tek başına birçok şey anlatan muazzam bir seçim olacaktır. Baylara veya bayanlara hediye olarak alınabilir. Dinlediği şarkının yanında kahvesini yudumlarken bambaşka bir tat alacak.

3- Kişiye Özel Spotify Baskılı İsim ve Tarihli Gümüş ve Siyah Kolye;

Bir kolye hiç bu kadar anlamlı olmamıştı! Sevdiğinizin ismini, size özel tarihi ve en güzel şarkınızı taşıyabileceğiniz kolye tekli, çiftli veya çoklu olarak üretilebilir. Spotify uygulamasında okuttuğunuzda sizin şarkınız çalmaya başlayacak. Şık kutusu ile güzel bir sunumuda olan ve trendlerde yeni yeni yer edinmeye başlayan herkesin hayranlıkla takabileceği kolye.

 

4- Uçan Balon Tutan Kız Temalı Gold Kaplama Kolye;

İlk bakışta sevgilinize alacağınız bu hediyeyi çok anlamlı bulmayabilirsiniz. Uçan balonların kadınların ruhunda güzel bir yeri vardır fakat bu duygusal bağ tıpkı bir çocuğun çikolatayla olan bağı gibi çözülemez bir bağdır. Bir kadına uçan balona dair bir hediye aldığınızda onu nasıl severek taşıdığını ve yüzünde oluşan o mutluluğu görünce çok daha iyi anlıyorsunuz. 

 

5- Love Yazılı Tablo ve Kalp Tasarımlı Saat Seti;

Bu hediyeyi sevgiliniz görünce kalbinin ritmi saat gibi düzenini kaybedecek, LOVE yazılı 8 fotoğrafın bulunduğu şık tablo ile mükemmel bir set oluşturduk. Eşinize, nişanlınıza, sözlünüze veya sevgilinize alabileceğiniz bu hediye sizin için güzel bir seçim olacak. 

 

6- Kişiye Özel QR Kodlu 5 Fotoğraflı Hediye Kutu Seti Sürpriz Hediyeli

Göndereceğiniz kişiye özel QR kodlu hediye içerisinde size ait fotoğraflar ve sıcak kahve eşliğinde anılarınızı canlandıracağınız harika kutu seti. Çift kupa bardak üzerine bakır baskı yapılıp, denizlerden gelen küçük tüp içerisinde en özel mesajlar ile güzelliklere doyacaksınız. Klasik ürünlerin yanısıra dolu dolu bir hediye olacaktır.

 

 

7- Kişiye Özel Resimli Doğal Taş Magnet Çerçeveli;

Klasiklerden uzaklaşıp farklı bir hediye almak istiyorum diyorsanız tam olarak bu ürünü arıyorsunuz. Sevgilinize unutamayacağı ve her daim baş ucunda saklayacağı bir hediye vermek istiyorsanız tek yapmanız gereken fotoğrafınızı yüklemek olacak. Sevgilinizle fotoğrafınızın olduğu ilginç ve aynı zamanda nadir hediyelerden biri.

 

BONUS: Kişiye Özel Ses Dalgalı Beyaz Çerçeveli Tablo;

Bir ürünün tasarımı hiç bu kadar biz olmamıştı diyeceğiniz bir ürün! Sevgilinizle bir olacağınız bu tablo bir ömür ona sizi hatırlatacak. Sevgilinize hediye almak ve sadeliği ön planda tutmak istiyorsanız anlamlı ve sadece bir hediye olacaktır.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır