saat dakika saniye

 saatleri arasında  vereceğiniz siparişler teslimat adresiniz İstanbul ise  teslim edilir. 

Hakkımızda

Meşgalem Hediye

   Ürün tasarımına bir bilgisayar ve küçük bir silikon tabancasıyla başlayan Merve DOĞAN, çevresine, eşine, dostuna yaptığı işten bahsederek Meşgalem markasının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Meşgalem Hediye adı altında başladığı işe, taleplerin artışıyla şirket olmanın ilk adımlarını makineler alıp imalathaneye dönmeye başlayarak atmıştır.

  Bu yola “ Tek Meşgalemiz SİZSİNİZ ” mottosuyla çıkan bu marka e-ticarete uzanan ilk adımı www.mesgalem.com sitesini kurarak atmıştır. E-ticarettede marka hedefinden şaşmayıp sizleri dost olarak görmüş ve ilk gün ki heyecanla bir çocuğumuzun daha kapısını renklendirmek adına kapı süsüne bir çiçek daha eklemiştir. Kapı süsünden magnete, tablolardan tişörtlere çeşitli kategorilerde kişiye özel ürünlerle öne çıkmıştır. Yeni fikirlere asla kapalı olmayan marka sizin için ne gerekiyorsa onu üretmek için çabalamıştır. Bu üretim esnasında kaliteden ödün vermemiştir. Kullandığı ürünleri ve makineleri her geçen gün bir üst seviyeye çıkartarak daha kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş ve bu doğrultuda ürünlerinizi sizlere ulaştırmıştır.

  Üretilen herbir ürünü sizlere en hızlı şekilde ulaştırmış ve anılarınıza bir kez daha dokunmuştur. Her gün onlarca anıya şahit olmuştur. Meşgalem Hediye zaman zaman güldürmeye, bazen şaşırtmaya, bazen hüzünlendirmeye, bazen kahkaya boğmaya ama ne olursa olsun mutlu etmeye ve anılarınıza dokunmaya devam edecek.

 

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır