Evinizi Renklendirecek Tablo Dekorları
05.03.2021
Evinizi her zaman isteğinize göre şekillendirmek ve ona göre odalarınızı dekor etmek istersiniz. Fakat aldığınız eşyaların evinizde sönük kaldığını hisseder ve ne yapabilirim diye düşünmeye başlarsınız.
Tags:

Sevgiliye Alınabilecek En Yeni Hediye Fikirleri 7+
20.02.2021
  Sevgilime ne hediye almalıyım sorusunu kendinize soruyor fakat cevap bulamıyorsanız cevabı sizler için hazırladık. Meşgalem Hediye olarak sizler için kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, eşinize kısacası sevdiğinize alabileceğiniz onlarca hediye fikrini topladık. 
Tags:

Gazeteciler Günü | Gazeteciye Hediyeler
04.01.2021
Çalışan Gazeteciler Günü 10 Ocakta kutlanan Türkiye'ye özgü bir gündür. 1961'den bu yana kutlanan bu günde çalışan gazetecileri onurlandırarak sevgi ve saygıyla kutlanmaktadır. Biz Meşgalem Hediye olarak Gazeteciler Gününde “Tek Meşgalemiz Sizsiniz ” diyerek bu güne özel onlarca hediye çeşiti sunduk. “Gazeteciye ne hediye alabilirim?” dediğinizi duyar gibiyiz.
Tags:

UV Baskı Nedir?
04.01.2021
UV Baskı, ultraviyole kurutma teknolojisini kullanan ticari bir baskı sürecini ifade eder. Ultraviyole Baskı olarak da bilinen UV Baskı işlemi, ultraviyole (UV) ışığa maruz kaldığında çabuk kuruması için formüle edilmiş özel mürekkepler içerir.
Tags:

Kutsal Geometri
01.09.2020
Kutsal geometri, Algoritma, Matris, Yanılsama veya Simülasyon için tüm gerçeklikleri birleştiren ve yaratan başka bir terimdir .  
Tags: kutsal, kutsal geometri, geometri

Yeni Evli Çiftlere Alınabilecek En Güzel Düğün Hediyeleri
21.07.2020
Yeni Evli Çiftlere Alınabilecek En Güzel Düğün Hediyeleri Hepimizin evi bizim için kutsaldır. Evimizi güzelleştirmek için bir takım telaşlara kapılırız. Güzelleştirmek ve havasını değiştirmek için hediye bakmaya koyuluruz. Yeni evlenen çiftler için hazırladığımız kişiye özel ürünleri aşağıdaki listeden bulabilirsin. 
Tags:

Erkeğe Ev Hediyesi Ne Alınır
21.07.2020
Erkeğe Ev Hediyesi Ne Alınır? Erkeğe hediye almak her zaman düşündürücü olmuştur. Kimi zaman sevgilimize ne alacağımızı düşünürüz, kimi zaman arkadaşımıza veya arkadaşımızın arkadaşına... Aslında erkeğe hediye almak o kadar da zor bir durum değildir. Çünkü erkeğe alınabilecek hediye kategorisi o kadar geniş değildir. Hep belli başlı ürünler akla gelir; Kemer, cüzdan, tavla, mutfak önlüğü ve benzeri hediyeler olabilir. 
Tags:

Babalar Günü Nasıl Ortaya Çıktı
01.06.2020
Babalar günü ilk kez Washington'un Spokane şehrinde 19 Haziran 1910 da kutlanmıştır. 1972 de başkan Richard Nixon'ın onayıyla Babalar Günü ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir. Artık babalar günü her yıl haziran ayının 3. Pazarında kutlanacaktır.  
Tags:

Yüz Siperi
09.04.2020
Bütün ortamlarda gözle görülmeyen ve piyasadaki birçok maskenin dahi filtreleyemeyeceği havada asılı kalan damlacıklara karşı kendinizi güvene almanız amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda kullanan kişilerin etrafına olası dağılımı da büyük ölçüde engellemektedir.
Tags:

Kapı Süsü Nedir
26.11.2019
Yapmaktan en çok zevk aldığımız yenidoğan kapı süsleri. Kız çocuğuna pembenin, erkek çocuğuna mavinin her bir tonunu kullanıyoruz. Her eklediğimiz çiçekte burnumuza o cennet kokusu geliyor desek yanlış söylemiş olmayız herhalde. Yeni yeni isimler ekliyoruz isim haznemize. Haniymiş haniymiş diye seviyoruz kapı süslerimizi. Bizden selam söylüyoruz yeni gelecek prens ya da prenseslere...
Tags:

Cadılar Bayramı Nedir
08.10.2019
Cadılar Bayramı, geçmişte kışın gelmesinin kutlandığı bir festivaldir. Bir nevi bizim kestane kebaplı soba başında geçirdiğimiz kış geceleri gibi…     
Tags:

Pleksiglas Nedir
09.06.2019
  Pleksiglas (Pleksi) kolay işlem gören, renkli,renksiz, opak yada saydam ve yarısaydam hafif plastik cam olarak adlandırılabilir. 
Tags:

Lazer Kesim Nedir
14.05.2019
  Bu makalemde size "Lazer kesim nedir ve avantjları nelerdir?"sorusuna cevap vereceğim. Karbondioksitin ve elektirik akımının birleşmesi sonucu ortaya çıkan, lazer kesim çok sert ve dinamik maddeleri ve madenleri bile biçimlendirebilecek kapasiteye sahiptir.   
Tags:

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır